Marshall Stanmore – bezprzewodowa gwarancja satysfakcji

Marshall Stanmore

marshall

Marshall Stanmore to nawiązanie do złotych czasów rock’n’rolla. Precyzyjne wykonanie oraz stylowa obudowa wyróżniają go na tle konkurencji. Mosiężna płytka z analogowymi pokrętłami tylko uwydatnia jego podobieństwo do klasyki. Nie dość, że świetnie wykonane, to równie funkcjonalne. Regulować można niskie i wysokie tony, głośność. Do dyspozycji jest również wskaźnik LED oraz parowanie urządzenia. Dodatkowo wybór źródła oraz włącznik. Produkt ten daje ogromne możliwości każdemu słuchaczowi, urządzenie podłączyć można do różnego rodzaju urządzeń. Stanmore obsługuje łączność Bluetooth, a także posiada wejście RCA w celu podłączenia odtwarzacza. Możliwe jest również podłączenie telefonu analogowo poprzez złącze jack 3,5mm. Marshall nie zapomniał o również o współpracy Apple. Dla urządzeń tego producenta występuje specjalne wejście optyczne. Co ciekawe urządzenie pracować może na dwóch trybach głośności – normalnym lub oszczędnym. To duże zaskoczenie, niespotykane jak dotąd w tego typu sprzętach. Według producenta tryb oszczędny ma zredukować negatywny wpływ na środowisko podczas, gdy głośnik nie jest używany. Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia. Wiem tyle, że na pewno świetnie sprawdzi się jako wyposażenie domu.

marshall wyrWydawać by się mogło, że to dosyć mały głośnik, więc szału nie będzie jeżeli chodzi o jakość wydobywającego się z niego dźwięku. Marshallowi udało się bowiem zbudować kompaktowy głośnik, w którym drzemią bardzo zaawansowane komponenty. Dzięki nim, mamy do dyspozycji dźwięk od głębokiego basu, poprzez tony średnia, aż do tonów wysokich. Koniec końców otrzymujemy doskonałej jakości dźwięk, a dodatkowe możliwości regulacji sprawiają, że będzie on zawsze taki, jaki chcemy.

 

Więcej o podłączeniach:

    • Bluetooth – kodek AptX. Połączenie bezprzewodowe daje możliwość podłączenia głośnika z dowolnym urządzeniem posiadającym technologię Bluetooth.
    • Wejście CRA – w przypadku starszych sprzętów, nie posiadających technologii wspomnianej wyżej, takich, jak odtwarzacze CD, czy gramofony możemy z głośnikiem połączyć się właśnie za pomocą wejścia CRA.
    • Wyjście optyczne – umożliwia podłączenie TV, czy urządzeń firmy Apple. Złącze działa jednak jedynie z stereo PC