Vans Off The Wall Music Night

11 listopada 2011 w Warszawie odbyły się koncerty, które stanowiły część imprezy „Vans Off The Wall Music Night”. Wydarzenie to, sygnowane przez jednego z popularniejszych producentów obuwia, nie ograniczało się tylko do naszego kraju, lecz swoim zasięgiem obejmowało wiele różnych państw w całej Europie. Odgórnym założeniem festiwalu było zsynchronizowanie w podobnym czasie szeregu koncertów odbywających się w stolicach wszystkich krajów, które postanowiły wziąć udział w tym jakże ciekawym projekcie.

„Vans Off The Wall Music Night” okazał się być niemałym sukcesem, między innymi dzięki nieco mniej popularnym gwiazdom, które zaprezentowały repertuar zdecydowanie odmienny od tego, co każdy z nas może usłyszeć w radiu, czy telewizji. Dzięki takiemu podejściu prezentowany materiał był świeży i stanowił ciekawe doświadczenie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nowe muzyczne przeżycia.

Vans od dawna angażuje się w rozmaite akcje i eventy, dlatego też wzięcie na swoje barki powyższego festiwalu nie jest niczym dziwnym, czy nietypowym. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że samo produkowanie nawet najlepszego obuwia bez odpowiedniej promocji marki jest niewystarczające. Na szczęście owa promocja przyjęła formę zdecydowanie ciekawszą, niż kolejne banery, czy spoty i pozostaje mieć nadzieję, iż Vans postanowi pójść dalej tą drogą, gdyż atrakcyjnych wydarzeń muzycznych nigdy za mało.